Lehkoatletická olympiáda

Ve čtvrtek 1. června proběhla v Rudici lehkoatletická olympiáda. Žáci měli možnost prokázat svou fyzickou zdatnost v těchto disciplinách – skok daleký z místa, hod daleký, běh na 50 metrů, vytrvalostní běh. Naši žáci ve složení Karolína VintrováNikola Srnská, Jolana Žáčková, Tadeáš Vašíček, Jiří Streit a Jakub Ševčík reprezentovali školu opravdu úspěšně.

Nikola Srnská z 5. třídy získala 2. místo v hodu do dálky, Jolana Žáčková z 5. třídy 3. místo v hodu do dálky, Tadeáš Vašíček ze 4. třídy 1. místo v hodu do dálky a Jakub Ševčík ze 4. třídy 5. místo ve vytrvalostním běhu. Nejlepší sportovkyní v kategorii dívek byla vyhlášená Nikola Srnská. Ocenění žáci si ze soutěže odvezli diplom, medaili a všichni získali drobné odměny.