Úspěch našich prvňáčků v soutěži Veselé zoubky

Letos se naši prvňáčci rozhodli zapojit do projektu Veselé zoubky, který zaštiťuje DM drogerie. Děti nejdříve absolvovali výukový program, kde se dozvěděli spoustu důležitých informací o tom, jak je důležité se starat o své zoubky. A proto, že je program moc bavil, rozhodli se zapojit také do soutěže, jejíž hlavní výhra je zájezd do Prahy do Divadla Spejbla a Hurvínka.

Úkol zněl jasně: Vytvořit projekt na téma Prevence zubního kazu. A tak se naši prvňáčci pustili do práce. Nejdříve napsali velkoformátovou knihu o tom, jak o své zuby pečovat, abychom zubnímu kazu předešli. Rozdělili se do týmů stomatologů, výživových poradců a dentálních hygienistů a kniha byla brzy na světě. Jenže taková kniha dnes potřebuje dobrou reklamu. Proto se náš kolektiv autorů rozhodl natočit ještě PROMO video ke knize, aby šla lépe na odbyt.

Vše jsme potom zabalili a hurá na poštu… Netrpělivě jsme čekali na výsledky…. Jupí! Náš projekt byl odbornou porotou vybrán jako jeden z vítězných. Děkujeme DM drogerii a už se moc těšíme na výlet, který se uskuteční 5. června. Vám samozřejmě poté dáme vědět, jak jsme si výlet užili. No a vy se zatím můžete podívat na pár fotek z natáčení… Tak příjemnou podívanou a brzy zase tu 🙂